بیانیه حمایت و تعهد.

پشتیبانی فنی و خدمات مشتری فوق‌العاده ما یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که مشتریان ما FastCloud را به عنوان راه‌حل شماره یک میزبانی وب‌سایت‌های شخصی و تجاری کوچک ارزیابی می‌کنند. و ما نمی توانیم به اندازه کافی از آنها برای توصیه هایشان تشکر کنیم. از آنجایی که شفافیت و صداقت بخشی از ارزش‌های اصلی ما هستند، ما معتقدیم که ضروری است قبل از تصمیم‌گیری برای خرید، به شما اطلاع دهیم که چه چیزی در پشتیبانی محصول میزبانی ما وجود دارد و چه چیزی نیست.

005-antenna.png
پشتیبانی 24/7/365

برنامه های میزبانی وب SSD ما با جدیدترین درایوهای SSD همراه با درجه سازمانی ارائه می شود

008-cctv.png
سرورهای درجه سازمانی

با رشد کسب و کارتان، به راحتی برنامه خود را مقیاس بندی کنید. برنامه های میزبانی مشترک SSD ما با یک کلیک ارائه می دهد

041-tablet.png
مقیاس پذیری آسان

ما متعهد هستیم که 24x7x365 روز در کنار شما باشیم. در هر زمانی از شبانه روز،

032-controlpanel.png
امنیت بهبود یافته

روز یا شب، باران یا درخشش، در هر زمان 24/7/365 تیم ما اینجا برای شماست!

سوالات متداول

برای سوالات شما راهکاری داریم

 • آیا برای دریافت نماد دو ستاره از enamad می توان از گواهینامه ssl رایگان استفاده نمود؟

  خیر، برای دریافت نماد دو ستاره میبایست یکی از گواهینامه های سالانه را خریداری نمایید.

 • مدت اعتبار گواهینامه ssl رایگان چقدر است؟

  گواهینامه ssl رایگان به صورت سه ماهه فعال می شود و هر سه ماه به صورت خودکار تمدید می گردد. چنانچه پس از سه ماه تمدید آن با مشکل مواجه شد، لطفا با پشتیبانی میهن وب هاست ارتباط برقرار نمایید.

 • گواهینامه ssl رایگان از چه شرکتی ارائه می شود؟

  این گواهینامه از شرکت Let's encrypt ارائه می گردد.

 • آیا گواهینامه ssl رایگان ارائه شده در سرویس های پارس سیف به صورت وایلد کارت است؟

  بله ssl رایگان وایلد کارت و از نوع DV می باشد.

 • آیا امکان مخفی نمودن اطلاعات WHOIS دامنه های بین المللی پس از ثبت وجود دارد؟

  پیرو آخرین تغییرات ICANN در خصوص اجرای قانون GDPR که توسط European Union ( اتحادیه اروپا ) وضع گردیده است، جهت حفظ امنیت اطلاعات تمام کاربرانی که هویت اروپایی دارند از این پس اطلاعات آنان در سایت های WHOIS قابل رویت نخواهد بود. این مورد شامل WHOIS دامنه هایی که در پنل های معتبر بین المللی پارس سیف ثبت شده اند نیز می باشد زیرا جهت حفظ امنیت و جلوگیری از هر گونه مشکلی از جمله بحث تحریم ها، دامنه ها با هویت اروپایی شرکت ثبت می شوند. تیم متخصص و متعهد پارس سیف این اطمینان را به شما می دهد که تمام دامنه ها به نام شما در پنل های امن ثبت خواهند شد و امکان اعمال هر گونه تغییری بر روی دامنه وجود دارد.لینک مربوط به قانون مذکور جهت استحضار شما در زیر درج گردیده است:https://www.icann.org/dataprotectionprivacyبا توجه به موارد ذکر شده فوق، در حال حاضر امکان مشاهده مشخصات دامنه ها در سایت های هویز فراهم نیست. با تفاسیر فوق از این پس نیازی به فعالسازی id shield نمی باشد.

 • آیا امکان انتقال و تمدید دامنه های بین المللی منقضی شده توسط پارس سیف وجود دارد؟

  برای انتقال دامنه به پارس سیف لازم است تا شرایط زیر برای دامنه شما صدق نماید : 1- از تاریخ ثبت و تمدید در شرکت ثبت کننده دامنه 60 روز سپری شده باشد. 2- دامنه شما در حالت بازخرید( redemption) قرار نداشته باشد. 3- چنانچه در شرکت قبلی دامنه شما وارد دوره بازخرید شده و تمدید نموده اید، از تاریخ تمدید دامنه 60 روز گذشته باشد. 4- از شرکت ثبت کننده دامنه بخواهید که دامنه را از حالت قفل خارج نموده و کد انتقال را در اختیارتان قرار دهد. نکته: اگر دامنه در حالت بازخرید وجود نداشته باشد و در حین انتقال نیز به این دوره وارد نشود، امکان انتقال برای آن وجود دارد. نکته: روند انتقال دامنه به پارس سیف با تمدید همراه بوده و صرفا هزینه تمدید دامنه دریافت میشود و پس از تکمیل روند به تاریخ انقضای دامنه یک سال اضافه خواهد شد. (در صورتیکه دامنه شما شرایط ذکر شده در بالا را داشته باشد)

 • آیا امکان تمدید دامنه IR در حالت قفل از سمت پارس سیف وجود دارد؟

  بله، این امر امکان پذیر است. لیکن برای تمدید دامنه های IR در حالت قفل هزینه بازگشایی قفل (متناسب با هزینه یک سال تمدید دامنه ir) به صورت مجزا علاوه بر هزینه تمدید، دریافت میشود (این هزینه توسط نیک بابت بازگشایی قفل دریافت میگردد).

 • چگونه میتوانم دامنه بین المللی خود را به میهن پارس سیف منتقل نمایم؟

  برای این مورد لازم است تا از منوی بالای سایت پارس سیف، گزینه "دامنه" سپس "انتقال دامنه" را انتخاب نمایید و نام دامنه مد نظر را وارد کنید تا روند آغاز گردد. همچنین این امکان فراهم شده است تا نام دامنه را طی درخواستی برای تیم پشتیبانی ارسال کنید که پس از بررسی، روال کار خدمتتان شرح داده شود.

 • آیا امکان انتقال دامنه IR به پارس سیف وجود دارد ؟

  دامنه ir چون در شناسه نیک قرار دارد، میتوانید از پارس سیف دامنه را تمدید نمایید. هزینه تمدید یک ساله دامنه 16000 تومان و پنج ساله آن 48000 تومان میباشد. برای این مورد لازم است تا کاربر حتما به شناسه ایرنیک دامنه دسترسی داشته باشد.

 • آیا امکان لغو و یا تغییر نام دامنه ثبت شده ، وجود دارد ؟

  این امر برای دامنه های بین المللی امکان پذیر نمی باشد، زیرا امکان استرداد وجه از سمت پنل دامنه وجود ندارد. اما برای دامنه های ir اگر که دامنه توسط سازمان ایرنیک، تایید نهایی نشده باشد، امکان پذیر خواهد بود

 • آیا برای خرید دامنه های IR حتما نیاز به شناسه نیک است؟

  هر شخصی برای اینکه یک دامنه ir به نام خود داشته باشد باید در سایت www.nic.ir ثبت نام نماید. پس از ثبت نام به هر شخص یک شناسه که اصطلاحا به آن شناسه نیک اطلاق می گردد، اختصاص داده میشود. با داشتن این مورد میتوانید از سایت پارس سیف اقدام به ثبت دامنه های ir کنید. لازم به ذکر است شناسه نیک (Nic Handle) مختص دامنه های ir است و برای دامنه های بین المللی همچون com و org و ... استفاده نمیگردد.

 • زمان فعالسازی دامنه های IR و بین المللی به چه صورت است ؟

  دامنه های IR بعد از ثبت می بایست توسط NIC.ir تایید شوند. تایید دامنه های IR در شرایط عادی بین 12 الی 24 ساعت زمان می برد. در برخی موارد برای ثبت دامنه IR می بایست به ایرنیک مدارک خود را ارسال نمایید. در این شرایط پس از بررسی توسط سازمان مربوطه، دامنه فعال خواهد شد. این بررسی ممکن است چند روز زمانبر باشد. در خصوص دامنه های بین المللی، اگر دامنه مد نظر شما جزو دامنه های خاص و رزرو شده نباشد، بلافاصله بعد از پرداخت فعال می شود.

 • آیا در هاست های اشتراکی محدودیت ارسال ایمیل وجود دارد ؟

  بله، تعداد ایمیلهای ارسالی از طریق smtp در ساعت نباید بیش از 30 عدد باشد. (این مورد در هاست های پربازدید 90 ایمیل در ساعت می باشد) همچنین ایمیلهای ارسالی از طریق php در روز نباید بیش از 150 عدد باشد.

 • هاست های اشتراکی از وردپرس و جوملا پشتیبانی می کنند ؟

  بله ، هاست های اشتراکی لینوکس سازگاری کاملی با سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا دارند.

 • می توانم هاست آلمان را به ایران منتقل کنم؟

  بله ، امکان انتقال هاست شما از آلمان به ایران وجود دارد ، مابه التفاوت سرویس فعلی بعد از تایید، محاسبه و در سرویس جدید اعمال می شود. البته با تغییر سرویس آی پی هاست، آی پی درگاه پرداخت و DNS هاست تغییر می یابد.

 • می توانم از نرم افزار لیچ بر روی هاست دانلود استفاده کنم ؟

  بله ، می توانید از نرم افزار لیچ برای انتفال اطلاعات بین سروری استفاده نمایید. جهت نصب رایگان نرم افزار لیچ ، درخواست خود را برای واحد پشتیبانی ارسال نمایید.

 • با ارتقا هاست مشکلی برای فایل های سایتم بوجود می آید ؟

  در روند ارتقای سرویس، سرور و یا محتویات و تنظیمات آن تغییر نمی کند و بدون قطعی، صرفا پلن فعلی آن به پلن جدید تغییر خواهد کرد.

 • زمان تمدید هاست من گذشته است، در صورت تمدید، سایت در دسترس قرار خواهد گرفت ؟

  در صورتی که هاست شما در حالت معلق یا suspend باشد، بلافاصله بعد از پرداخت فعال خواهد شد. در صورتیکه مدت زمان زیادی از تمدید نشدن هاست می گذرد، برای فعالسازی، به بخش پشتیبانی تیکت ارسال نمایید. بعد از بررسی هاست، شرایط تمدید ارسال می شود.

 • امنیت سرورهای پارس سیف چگونه است؟

  سرورهای پارس سیف از فایروال های نرم افزاری و سخت افزاری قدرتمندی استفاده می کنند و امنیت از سمت سرور تامین شده است. این سرور ها دارای آنتی ویروس های قوی و شبکه های آنتی دیداس هستند.

 • ایمیل و پسورد ورود به ناحیه کاربری را فراموش کرده ام، راه حل چیست؟

  برای این مورد، پس از ورود به صفحه اصلی سایت پارس سیف، از قسمت بالای سایت روی گزینه "ورود" کلیک نمایید. "ورود با شماره همراه" را انتخاب نمایید و در کادر مشخص شده، شماره موبایل درج شده در ناحیه کاربری را وارد کنید. سپس روی گزینه "ارسال کد " کلیک نمایید. همچنین می توانید با واحد پشتیبانی شرکت تماس حاصل نمایید تا مشکل را بررسی نمایند.

 • می خواهم به جای DNS های پیشفرض هاست از DNS اختصاصی استفاده کنم ؟

  امکان استفاده از DNS اختصاصی بر روی دامنه وجود دارد، لیکن به جهت فعالسازی به پشتیبانی پارس سیف درخواست ارسال نمایید تا برآورد هزینه شود و فاکتور خدمتتان ارسال گردد.

 • هاست خریداری شده چه زمانی فعال می شود ؟

  بلافاصله بعد از پرداخت فاکتور، هاست شما قابل استفاده است و اطلاعات هاست برای شما ایمیل خواهد شد.

 • چرا ایمیل هایم اسپم می شود؟

  در هاست های اشتراکی اسپم شدن ایمیل ها با توجه به تعداد کاربرانی که از یک آی پی استفاده می کنند امری اجتناب ناپذیر است و این مورد به قوانین دریافت کننده های ایمیل مربوط میگردد. برای رفع مشکل می توانید از آیپی اختصاصی استفاده کنید. هزینه آی پی در هاست ایران و هاست های خارج از کشور متفاوت می باشد ، برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی میهن وب هاست تماس بگیرید. البته قبل از تهیه آی پی لازم است تا با همکاران پشتیبانی مشورت نمایید تا رکورد های ارسال ایمیل و وضعیت آنها را بررسی نمایند.

 • کاربر تا چند روز پس از تاریخ سررسید فاکتور، مهلت پرداخت دارد؟

  در سرورهای مجازی یک هفته قبل از تاریخ سررسید سرویس، فاکتور ارسال می شود. در صورتی که یک روز پس از تاریخ سررسید، فاکتور پرداخت نشود، سرویس مسدود شده و سرور از دسترس خارج خواهد شد. پس از 3 روز از تاریخ سر رسید، سرور با تمامی اطلاعات حذف شده و اطلاعات قابل بازیابی نخواهد بود