planet
sat

شرایط استفاده از سرویس و خدمات

کلیه کاربران پارس سیف و کلیه اشخاصی که با پارس سیف همکاری میکنند پس از تهیه هر یک از سرویس های پارس سیف ، موظف به رعایت کامل شرایط و قوانین تعیین شده توسط پارس سیف می باشند. قوانین پارس سیف در 10 فصل تنظیم شده است و کاربران موظف به رعایت هر 10 فصل می باشن

آخرین بروزرسانی : 1401/10/02

قوانین و سیاست های کلی :

در تدوین قوانین و سیاست های پارس سیف ، رعایت حقوق طرفین مورد توجه قرار گرفته است .

حیطه عمده فعالیت های پارس سیف ، کشور ایران بوده و پارس سیف تابع تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و به الطبع خدمات رسانی آن نیز تنها به پذیرندگانی می باشد که قوانین کشور را رعایت می نمایند .

کاربرانی که بعد از عضویت ، قوانین پارس سیف را نقض نمایند ، کاربر خاطی محسوب شده و حساب کاربری آنها مسدود خواهد شد .

پارس سیف متعهد می گردد که ارائه مدارک و اطلاعات کاربران به مراجع قانونی تنها از طریق ارائه حکم قضایی انجام خواهد گرفت . همچنین قابل ذکر است که پارس سیف در صورت صلاحدید ، مجاز به ارائه مدارک و اطلاعات کاربران خاطی به مراجع قانونی ذیصلاح می باشد .

مشتری موظف است هنگام ثبت نام از مشخصات واقعی (حقيقي) استفاده کند.(درصورتی که پارس سیف متوجه شود کاربر با هویت تقلبی ثیت نام نموده می تواند سرویس کاربر خاطی را مسدود نماید) .

هر کاربر تنها مجاز به ایجاد یک حساب کاربری در پارس سیف خواهد بود .

پارس سیف فقط و فقط به کاربرانی که به سن قانونی 18 سال رسیده باشند خدمات ارائه می نماید .

هر گونه تهمت ، افترا ، تشویش اذهان عمومی برعلیه پارس سیف نقض قانون حساب شده و به شدت از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد و پارس سیف در این مورد کوتاه نخواهد آمد .

با هرگونه توهین به کارمندان و نحوه سرویس دهی پارس سیف شدیدا” برخورد و سرویس شخص توهین کننده مسدود خواهد شد.

خریدار محترم هنگام سفارش، گزینه قبول شرایط استفاده از سرویس را فعال خواهد کرد و سپس سفارش تکمیل خواهد شد. با این توصیف، خریدار هنگام سفارش سرویس، شرایط استفاده از سرویس را پذیرفته است.

فصل اول : تعاریف

1.1-مشترک : به شخصی حقیقی یا حقوقی که با ثبت نام در مرکز کاربران و نسبت به پرداخت هزینه اقدام می نماید .

1.2-سرویس : هر یک از خدمات مجازی ، حقیقی ، طراحی ، برنامه نویسی و فضای قابل اجاره

1.3-مرکز کاربران : آدرسی که در آن مشترک می تواند از آخرین وضعیت سرویس های خود و نیز ارائه درخواست های پشتیبانی استفاده کند .

1.4-تعرفه : فهرست کامل سرویس های قابل ارائه همراه با ویژگی ها و محدودیت ها و قیمتها به نحوی که خریدارکاملا آگاه گردد.

1.5-Spam (هرزنامه) : ارسال ایمیل به فردی بدون اینکه گیرنده نامه رضایت داشته باشد .

1.6-منابع RAM: میزان استفاده از حافظ اصلی سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدار سرویس دهی می کنند بر حسب مگابایت وقتی که بازدید کنندگان آن سایت درحال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند. همچنین به میزان حافظه اختصاص داده شده در سرور های مجازی جهت پردازش نیز گفته میشود .

1.7-منابع CPU: میزان استفاده ازپردازنده سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدارسرویس دهی می کنند جهت پردازش درخواست ها واجرای کدهای دینامیک آن سایت نسبت به کل توان پردازنده سروربه صورت درصد وقتی که کاربران آن سایت در حال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند. همچنین به میزان پردازنده اختصاص داده شده در سرور های مجازی جهت پردازش نیز گفته میشود .

1.8 – دوره سرویس دهی از زمان ثبت سفارش شروع و تا پایان تاریخ انقضا سرویس می باشد ، چنانچه مشتری اقدام به تمدید سرویس نکند پارس سیف مسئولیتی در قبال پشتیبانی و … نخواهد داشت .

فصل دوم : قوانین مرتبط با هاست های پرسرعت

2.1-استفاده از هاست اشتراکی به عنوان فایل هاستینگ و دانلود و چت ممنوع می باشد .

2.2-استفاده از اسکریپت های مخرب و نا متعارف که به سرور و سایر سایت های مشتریان آسیب می رساند ممنوع می باشد .

2.3-استفاده از اسکریپت هایی که بیش از اندازه از منابع سرور استفاده می کنند مانند لیچ و غیره ممنوع می باشد .

2.4-ارسال ایمیل به قصد : تبلیغات , مزاحمت , بالک و خلاف قوانین کشور ارسال نماید ممنوع مي باشد اکانت او به صورت کامل پاک خواهد شد . برای هر دامین محدودیت ارسال 2400 ایمیل در روز(100عدد در يك ساعت) وجود دارد , اگر چنانچه کاربری بیش تر از این حد مجاز ایمیل ارسال کند سیستم به طور خودکار اجازه خروج ایمیلی دیگر را به کاربر نمیدهد .

2.5- استفاده محدود از امکانات سرویس : مشتری محدود به میزان استفاده از امکانات مشخص شده ( مانند میزان پهنای باند ، میزان فضا ، تعداد ایمیل ، تعداد ساب دومین و … ) در سرویس خریداری شده می باشد و در صورت مصرف بیش از حد مجاز تعیین شده ، سرویس بحالت تعلیق در آمده و مشتری مجبور است که سرویس خود را ارتقا دهد .

2.6-سرویسهای میزبانی بعد از 72ساعت در صورت عدم پرداخت معلق خواهد شد.

2.7-سرویس های میزبانی در صورتی که از تاریخ تمدید آنها 20روز گذشته باشد و کاربر نصب به تمدید اقدام نکند کلیه فایلهای آن سرور پاک می شود.

2.8-میزبان داده پارس سیف تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته وشرکت مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

2.9-میزبانی سایت های خبر خوان ، ربات های تلگرام و ربات های اینستاگرام اکیدا در این سرویس ممنوع می باشد.

فصل سوم : قوانین مرتبط با هاست های پربازدید

3.1- استفاده از سرویس برای ارسال اتک به دیگر سرور ها یا سرویس ها اکیدا ممنوع می باشد و با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد.

3.2-استفاده از این سرویس ها به عنوان هاست دانلود یا ارسال ایمیل تبلیغاتی اکیدا ممنوع می باشد و سرویس بسته خواهد شد.

فصل چهارم : قوانین مخصوص نمایندگان

4.1-نماینده ها موظف به رعایت قوانین هاست های اشتراکی ‏می باشند.در صورت عدم رعایت قوانین مدیر سرور این اجازه را دارد اکانت های ‏مشتریان را بدون اطلاع قبلی ساسپند نمایند.نماینده می تواند در پنل نمایندگی دلیل ‏ساسپند شدن اکانت مشتری را مشاهده نماید.‏

4.2-اتمام سرویس نمایندگی : تا 7 روز مشتری فرصت دارد از تاریخ انقضای هاست ، اقدام به تمدید آن نماید و پس از آن کلیه اطلاعات پاک خواهد شد .

4.3- پارس سیف هیچ گونه مسئولیتی در مورد پشتیبانی زیر مجموعه های نماینده ندارد و پشتیبا نی آنها بر عهده نماینده می باشد .

4.4- پارس سیف اجازه دارد در صورتی که هر ی از سایت ها زیر مجومعه نماینده تخلف مانند اسپم استفاده بیش از حد از منابع ، لیچ و… انجام دهد سرویس وی را مسدود نماید.

4.5- میزبانی سایت های خبر خوان ، ربات های تلگرام و ربات های اینستاگرام اکیدا در این سرویس ممنوع می باشد.

فصل پنجم : قوانین ثبت دومین بین المللی و ملی

5.1 – از آنجاییکه دامنه های بین المللی تماما با مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار مشتریست لذا مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده مشتری میباشد و در صورت سوء استفاده یا انتقال دامنه شرکت هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد . )لازم به ذکر است که برای جلوگیری از انتقال دامنه میتوانید از طریق کنترل پنل خود وضعیت دامنه را به حالت قفل (Registrar Lock) در آورید.)

5.2 – مسئولیت انتخاب نام دامنه با مشتریست و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه موجود نمیباشد.

5.3 – برای تمدید دامنه مشتری موظف است تا قبل از فرارسیدن تاریخ انقضای دامنه نسبت به تمدید دامنه اقدام نماید در غیر اینصورت چنانچه دامنه منقضی شده و توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد.

5.4 – مشتری موظف است هنگام سفارش دامنه های ملی از نیک هندل صحیح و متعلق به خود استفاده کند و پارس سیف مسئولیتی جهت اثبات و صحت آن ندارد.

5.5 – مشتری هنگام سفارش دامنه ملی شناسه های مجاز رو باید خودم و نمایندگان انتخاب نموده باشد در غیر این صورت در صورتی که پس از گذشت 48ساعت اقدام به انتخاب شناسه صحیح نکند دامنه لغو و هزینه آن بازگشت نمیخورد.

5.6 – پارس سیف مسئولیتی در قبال تایید یا تایید نشدن دامنه انتخابی یا فیلتر بودن آن پس از نصب ندارد .

باتوجه به نوسانات قیمت ارز های جهانی پارس سیف امکان تغیر قیمت دامنه را در فاکتور مشتری ( چه فاکتور ثبت چه فاکتور تمدید یا انتقال ) در هر زمانی دارد و قیمت آن بر اساس قیمت روز دلار محاسبه میگردد .

فصل ششم : قوانین مربوط به طراحی

6.1 – در کلیه سفارشات طراحی برای آغاز کار 70% از هزینه کل پروژه دریافت می گردد.

6.2 – کلیه مشتریانی که سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن داده باشند باید کپی رایت مربوط به پارس سیف (عبارت طراحی شده توسط: پارس سیف ) را بدون تغییر و یا دستکاری حفظ نمایند

6.3 – در صورت تمایل به حذف کپی رایت می بایست 30% هزینه مازاد بر وجه طراحی جهت حذف کپی رایت به واحد طراحی و توسعه پارس سیف پرداخت نمایند.

6.4 – پارس سیف مسئولیتی در قبال ادیت رایگان محصولات ندارد .

6.5 – پارس سیف این اجازه را دارد که در صورتی که مشتری کپی رایت پارس سیف را حذف یا ادیت نمود محصول وی را برای فروش یا به صورت رایگان قرار دهد.

6.6 – هزینه طراحی سفارشی که در فاکتور به مشتری ارائه میگردد معتبر می باشد و هزینه ارائه شده اولیه تنها هزینه براوردی پروژه می باشد .

6.6 – پارس سیف مسئولیتی در قبال عدم هماهنگی قالب با نسخه جدیدتر CMS یا افزونه های احتمالی ندارد .

6.7 – پارس سیف مسئولیتی در قبال بهم ریختگی قالب به دلیل دستکاری های ناشیانه یا نصب پلاگین ها ندارد .

6.8 – پارس سیف مسئولیتی در قبال آموزش کار با قالب ، سایت و… یا انتقال مطالب و ویرایش مطالب ندارد .

فصل هفتم : قوانین مربوط به بازگشت هزینه

7.1-عودت مبلغ تا 7 روز امکان پذیر میباشد و این عودت تنها در شرایط زیر و با کسر کارمزد انتقال امکان پذیر می باشد:

الف )داون بودن سرور برای مدت بیش از 8 ساعت.

ب )پایین بودن سرعت سرور از سرعت استاندارد جهانی تعیین شده

ج ) وجود مشکل فنی که گروه قادر به رفع ان نباشد(غیر از اینکه ماژولی در اسکریپت مورد استفاده قرار گرفته باشد که به دلایلی بر روی سرور فعال نباشد)

7.2-مدت زمان بازگشت هزینه از 24ساعت تا 72ساعت متغیر می باشد پس قبل از 72ساعت مجدد درخواست ننمائید.

7.3-مشتری موظف است که قبل از کنسل کردن سرویس خود ، کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را بردارد . چون به محض کنسل نمودن سرویس ، سرویس مشتری حذف خواهد شد

7.4- * بازگشت هزینه فقط شامل سرویس میزبانی وب میباشد و سرویس های نمایندگی ، سرور مجازی ، سرور اختصاصی ،دامین را شامل نمی شود .

7.5 – ضمانت برگشت وجه تنها در هفته اول سرویس های جدید ارائه می شود. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمی شود.

7.6 – برگشت پول با درخواست کتبی مالک می باشد که میبایست تصویر کارت ملی را به همراه درخواست کتبی به پارس سیف ایمیل نمایند تا پس از تطابق با مشخصات کاربری عودت انجام شود. لازم به ذکر هست درصورت استفاده از نام های مستعار و عدم تطابق آن با کارت شناسایی ارائه شده هیچگونه وجهی عودت داده نخواهد شد.

 

توجه مهم یک : سرویسهای اضافی که بهمراه هاست خریداری می شود ( مانند پارک دومین ، اد آن [addon domain ] و یاIP اختصاصی و … ) درصورت کنسل کردن ، امکان بازگشت هزینه وجود ندارد.

فصل هشتم : قوانین مربوط به نسخه پشتیبان

8.1- به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

8.2 – مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی و مجازی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد

8.3- شرکت جهت امنیت بیشتر، از کلیه از فایلهای خریداران بصورت روزانه ، هفتگی و ماهیانه نسخه پشتیبان تهیه می کند. این نسخه پشتیبان حداکثر تا ۱ ماه پس از منقضی شدن سرویس کاربر نگهداری خواهد شد.

8.4 – تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شود

8.5 – پارس سیف هیچ مسئولیتی در قبال نگه داشتن و ارائه بک آپ مشتری پس از اتمام دوره سرویس دهی ندارد.

فصل نهم : قوانین مربوط به ریستور بک آپ

به دلیل افزایش درخواست های نمایندگان عزیز مبنی بر بازیابی اکانت های مختلف، لازم است به چند نکته زیر در ارسال درخواست بازیابی اکانت توجه فرمایید:

9.1- تنها بک آپ هایی که به طور مستقیم توسط سی پنل گرفته شده اند بازیابی می شوند (یعنی فول بک آپ سی پنل)

9.2 – هرگز نام فول بک آپ سی پنل را تغییر ندهید.

9.3- در حال حاضر پارس سیف بک آپ های کنترل پنل های دیگر مانند دایرکت ادمین را انجام نمیدهد و این انتقال بر عهده کاربر /مشتری می باشد.

9.4 – انتقال سایت ها چه مشتریان و چه نمایندگان محترم پارس سیف تنها در ساعات اوج خلوتی سرور انجام می پذیرد .

9.5 – زمان انتقال بک آپ یا سایت شما بسته به حجم اشغال شده هاست شما متفاوت است لطفا صبر کنید تا از طرف تیم پشتیبانی به درخواست شما پاسخویی داده شود و از درخواست ها متعدد جلوگیری نمائید .

 

توجه مهم یک : درصورتی که کاربران و مشتریان محترم پارس سیف قوانین مربوط به انتقال را رعایت ننمایند تیکت آن ها بدون اطلاعیه بسته میشود و درخواست آنها انجام نمیشود

توجه مهم دو : هر کاربر در ماه تنها میتواند 3بار درخواست ریستور بک آپ نماید و اگر بیش تر از این شود ملزم به پرداخت هزینه می باشد.

فصل دهم : سرور های مجازی

10.1 – پارس سیف کلیه اطلاعات،رمز،روت سرور را در اختیار مشتری قرار داده و ‏اجازه ورود و دخل و تصرف و دسترسی و ویرایش ویا مشاهده فایل های مشتریان را ‏ندارد.

10.2 – پارس سیف دسترسی کامل به سرور را در اختیار مشتریان قرار می دهد و ‏هیچگونه دخالتی در مدیریت سرور ندارد.لذا مسئولیت نگهداری و امنیت داده ها بر ‏عهده مشتری خواهد بود.‏

10.3 – مشتری ملزم به رعایت قوانین دیتاسنتر از قبیل قانون کپی رایت، عدم ارسال اسپم ‏و … را خواهد بود.‏

10.4 – مشتری موظف هست 7 روز قبل از ‏اتمام سرویس برای تمدید سرور یا اعلام کنسل سرویس خود اقدام ‏نماید.در غیر این صورت هاستینگ ما این اختیار را دارد در پایان ماه سرویس را قطع نماید .

10.5 – پشتیبان گیری از اطلاعاتvps ‎‏ به عهده مشتری خواهد بود.

 

پارس سیف این اجازه را دارد در هر زمان اقدام به تغییر در قوانین و سیاست های کاری خود بنماید ، لذا کاربر ملزم به مشاهده و مطالعه مداوم این صفحه می باشد . البته در صورت تغییرات اساسی ، تغییرات از طریق پرتال کاربری و ایمیل به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد .