24

دیتاسنتر

12k+

مشتری

17k+

سرویس میزبانی

5

سال فعالیت

چرا پارس سیف ؟
پارس سیف، ارائه‌دهنده انواع سرویس‌های هاستینگ، سرور ابری، تبلیغات گوگل، ثبت انواع دامنه و دیگر خدمات تحت شبکه و اینترنت با بهترین امکانات و رضایت بالای مشتریان است.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در صورت بروز مشکل نگران نباشید، چرا که پارس سیف خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته  در ۷ روز هفته را کاملا بدون هیچگونه محدودیتی ارائه می‌دهد.

پرسنل متخصص

نیروی متخصص و حرفه‌ای سرمایه‌ اصلی پارس سیف است زیرا که متخصصین ما در پارس سیف آماده‌ حل هرگونه چالش و خدمات‌رسانی به مشتریان هستند.

امنیت بالا

همواره امنیت اطلاعات برای پارس سیف، از اهمیت بالایی برخوردار است با توجه به این موضوع، پارس سیف با سیستم‌های امنیتی حرفه‌ای امنیت اطلاعات شما را تضمین می‌کند.

پارس سیف میزبانی ماندگار و درحال توسعه

اواخر سال ۱۳۹8 بود که فعالیت تجاری ما در حوزه هاستینگ با راه اندازی وب سایت پارس سیف آغاز شد، تجارتی که با یک ریسلر آغاز شد و اکنون با همکاری مستقیم ده ها سرویس دهنده و دیتاسنتر در حال رشد است، امروز ما در گروه میزبانی میزبان داده پارس و با نام تجاری پارس سیف آماده ایم تا بهترین سرویس ها را به شما ارائه کنیم، در تلاش هستیم که همیشه بهترین تیم پشتیبانی را داشته باشیم و در پاسخگویی سریع به شما بهتر از هر شرکت دیگری باشیم

ما کی هستیم؟

پارس سیف تیمی جوان و با انگیزه است که از همان ابتدا با یک هدف بسیار بزرگ و ارزشمند پای در عرصه رقابت نهاده است و آن هدف چیزی نیست جز تحقق رویاهای شما همراهان عزیز که ما را باور و به ما اعتماد کرده اید. اکنون که توانسته ایم مسیر خود را در حوزه هاستینگ و دامنه باز کرده و به یکی از بهترین های این حوزه تبدیل شویم، تمام تلاشمان این است که بتوانیم حرفه ای ترین خدمات میزبانی و ثبت دامنه را با استفاده از قدرتمندترین زیرساخت ممکن به شما ارائه دهیم و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهیم کرد. در مسیر توسعه کسب و کارتان متخصصان حرفه ای و کار آزموده پارس سیف نیز با تمام قدرت و انرژی در کنار شما هستند.

درباره ما - پارس سیف میزبانی ماندگار و درحال توسعه

بیش از 200 متر مربع فضای دیتاسنتر با ظرفیت 2000 سرور

استفاده از برترین تجهیزات ارتباطات بیسیم شرکت اریکسون و هوآوی

استفاده از آخرین سخت افزار های روز دنیا که کمتر دیتاسنتری در ایران از آن ها استفاده می کند